Ідеї для вашого проекту

 

1854

vh 1

1855

 

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА КОРОНУ ЛЕВА

     Компанія «Корона-Лева» заснована у 2008 році, знаходиться вона у Львові. За час існування компанія не лише наростила виробництво дверей для квартири, розширила готовий каталог товарів, а і завоювала довіру замовників в Україні, а також в країнах СНГ. Салон дверей у Львові «Корона-Лева» займається продажей: вхідних металевих, протипожежних, міжкімнатних, а також є потужним виробником сейфів для зброї, ікон з деревини твердих порід. Завдяки високоякісному обладнанню та кваліфікованим працівникам, компанії вдається пропонувати своїм клієнтам продукцію найвищої якості. Наш салон має найбільший дверний каталог у Львові. Ми готові дотримуватися тільки високих, та надійних характеристик стабільної якості, а також використання механізмів закривання і фурнітури: Mul-T-Lock, Cisa, Mottura, Border, ISEO, SAB, Apecs, Archie, Colombo.

     Головною особливістю продукції в магазині Korona-leva є: необхідний вигляд, матеріал, форма, модель, а також можливістю клієнта поєднати розмір, дизайн, якість, кольор та комплектацію, з варіантів які запропоновані виробником. Також проектування міжкімнатних дверей і виготовлення декоративної продукції з допомогою шпона або вибрати звичайне дерево, за індивідуальними замовленнями з застосуванням різьби, художньої кованки, елементів зі скла, кольорових металів, нержавіючої сталі, сланцевого каменя та інших декоротивних елементів.

     Конкурентна ціна, якісний товар в салоні дверей у Львові «Корона-Лева», надає можливість забезпечити ідеальне співвідношення ціни та якості, зайнявши при цьому ведучі позиції, як серед українських виробників, так і серед імпортної продукції.

Чому Корона Лева?

ГАРАНТІЇ

ГАРАНТІЇ

На всі вироби гарантія 1 рік

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН

Робим вироби по вашому дизайну проекту.

ФІНІШНЄ ОБРОБЛЕННЯ

ФІНІШНЄ ОБРОБЛЕННЯ

Массив, МДФ, HPL, шпон.

РОЗМІРИ

РОЗМІРИ

Обмежень за розміром немає.

ДОСТАВКА І ВСТАНОВЛЕННЯ

ДОСТАВКА І ВСТАНОВЛЕННЯ

Доставка і встановлення точно в термін.

ЗАМКИ і ЦИЛІНДРИ

ЗАМКИ і ЦИЛІНДРИ

Від бюджетних до самих дорогих рішень.

SCREEN DOOR

SCREEN DOOR

Другі захисні двері для дому.

РЕГУЛЮЮЧІ ПЕТЛІ

РЕГУЛЮЮЧІ ПЕТЛІ

Легке регулювання протягом усього терміну служби.

ТЕРМІН

ВИГОТОВЛЕННЯ

ТЕРМІН

ДОСТАВКИ І МОНТАЖУ

ЯКІСТЬ

ВИЩЕ ЦІНИ

Комплекс вхідних рішень - дверей, воріт, брами, збройних сейфів
ТОП