ПРОПОЗИЦІЯ НА КОМПЛЕКСНІ ВХІДНІ РІШЕННЯ

Виготовлення вхідних, міжкімнатних дверей

 

                                                    Ліцензія Ліцензія lic 1

 

Ідеї для вашого проекту

 

1854

vh 1

1855

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА КОРОНУ ЛЕВА

     Компанія «Корона-Лева» заснована у 2008 році, знаходиться вона у Львові. За час існування компанія не лише наростила виробництво дверей для квартири, розширила готовий каталог товарів, а і завоювала довіру замовників в Україні, а також в країнах СНГ. Салон дверей у Львові «Корона-Лева» займається продажей: вхідних металевих, протипожежних, міжкімнатних, а також є потужним виробником сейфів для зброї, ікон з деревини твердих порід. Завдяки високоякісному обладнанню та кваліфікованим працівникам, компанії вдається пропонувати своїм клієнтам продукцію найвищої якості. Наш салон має найбільший дверний каталог у Львові. Ми готові дотримуватися тільки високих, та надійних характеристик стабільної якості, а також використання механізмів закривання і фурнітури: Mul-T-Lock, Cisa, Mottura, Border, ISEO, SAB, Apecs, Archie, Colombo.

     Головною особливістю продукції в магазині Korona-leva є: необхідний вигляд, матеріал, форма, модель, а також можливістю клієнта поєднати розмір, дизайн, якість, кольор та комплектацію, з варіантів які запропоновані виробником. Також проектування міжкімнатних дверей і виготовлення декоративної продукції з допомогою шпона або вибрати звичайне дерево, за індивідуальними замовленнями з застосуванням різьби, художньої кованки, елементів зі скла, кольорових металів, нержавіючої сталі, сланцевого каменя та інших декоротивних елементів.

     Конкурентна ціна, якісний товар в салоні дверей у Львові «Корона-Лева», надає можливість забезпечити ідеальне співвідношення ціни та якості, зайнявши при цьому ведучі позиції, як серед українських виробників, так і серед імпортної продукції.

Чому Корона Лева?

ГАРАНТІЇ

ГАРАНТІЇ

На всі вироби гарантія 1 рік

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН

Робим вироби по вашому дизайну проекту.

ФІНІШНЄ ОБРОБЛЕННЯ

ФІНІШНЄ ОБРОБЛЕННЯ

Массив, МДФ, HPL, шпон.

РОЗМІРИ

РОЗМІРИ

Обмежень за розміром немає.

ДОСТАВКА І ВСТАНОВЛЕННЯ

ДОСТАВКА І ВСТАНОВЛЕННЯ

Доставка і встановлення точно в термін.

ЗАМКИ і ЦИЛІНДРИ

ЗАМКИ і ЦИЛІНДРИ

Від бюджетних до самих дорогих рішень.

SCREEN DOOR

SCREEN DOOR

Другі захисні двері для дому.

РЕГУЛЮЮЧІ ПЕТЛІ

РЕГУЛЮЮЧІ ПЕТЛІ

Легке регулювання протягом усього терміну служби.

ЗАЛІЗНІ
ГАРАНТІЇ

ТЕРМІН

ВИГОТОВЛЕННЯ

ТЕРМІН

ДОСТАВКИ І МОНТАЖУ

ЯКІСТЬ

ВИЩЕ ЦІНИ

Комплекс вхідних рішень - дверей, воріт, брами, збройних сейфів
ТОП