ПРОПОЗИЦІЯ НА КОМПЛЕКСНІ ВХІДНІ РІШЕННЯ

Виготовлення вхідних, міжкімнатних дверей

 

Ідеї для вашого проекту

 

1854

vh 1

1855

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА КОРОНУ ЛЕВА

Компанія «Корона-Лева» заснована у 2008 році, знаходиться вона у Львові. За час існування компанія не лише наростила виробництво дверей для квартири, розширила готовий каталог товарів, а і завоювала довіру замовників в Україні, а також в країнах СНГ. Салон дверей у Львові «Корона-Лева» займається продажей: вхідних металевих, протипожежних, міжкімнатних, а також є потужним виробником сейфів для зброї, ікон з деревини твердих порід. Завдяки високоякісному обладнанню та кваліфікованим працівникам, компанії вдається пропонувати своїм клієнтам продукцію найвищої якості. Наш салон має найбільший дверний каталог у Львові. Ми готові дотримуватися тільки високих, та надійних характеристик стабільної якості, а також використання механізмів закривання і фурнітури: Mul-T-Lock, Cisa, Mottura, Border, ISEO, SAB, Apecs, Archie, Colombo.

Головною особливістю продукції в магазині Korona-leva є: необхідний вигляд, матеріал, форма, модель, а також можливістю клієнта поєднати розмір, дизайн, якість, кольор та комплектацію, з варіантів які запропоновані виробником. Також проектування міжкімнатних дверей і виготовлення декоративної продукції з допомогою шпона або вибрати звичайне дерево, за індивідуальними замовленнями з застосуванням різьби, художньої кованки, елементів зі скла, кольорових металів, нержавіючої сталі, сланцевого каменя та інших декоротивних елементів.

Конкурентна ціна, якісний товар в салоні дверей у Львові «Корона-Лева», надає можливість забезпечити ідеальне співвідношення ціни та якості, зайнявши при цьому ведучі позиції, як серед українських виробників, так і серед імпортної продукції.

Чому Корона Лева?

ГАРАНТІЇ

ГАРАНТІЇ

На всі вироби гарантія 1 рік

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН

Робим вироби по вашому дизайну проекту.

ФІНІШНЄ ОБРОБЛЕННЯ

ФІНІШНЄ ОБРОБЛЕННЯ

Массив, МДФ, HPL, шпон.

РОЗМІРИ

РОЗМІРИ

Обмежень за розміром немає.

ДОСТАВКА І ВСТАНОВЛЕННЯ

ДОСТАВКА І ВСТАНОВЛЕННЯ

Доставка і встановлення точно в термін.

ЗАМКИ і ЦИЛІНДРИ

ЗАМКИ і ЦИЛІНДРИ

Від бюджетних до самих дорогих рішень.

SCREEN DOOR

SCREEN DOOR

Другі захисні двері для дому.

РЕГУЛЮЮЧІ ПЕТЛІ

РЕГУЛЮЮЧІ ПЕТЛІ

Легке регулювання протягом усього терміну служби.

 

У 2016 році ТОВ Корона Лева зареєструвало торгову марку SHEFFIELD, під якою продовжує випускати комплексні вхідні рішення. Інфраструктура компанії, дозволяє вести бізнес відносини з дизайн студіями, девелоперами, дилерами, приватними замовниками на території СНД і західної Європи. korona leva logo super doors

У 2015 році компанія поставила комплексні вхідні рішення на житлові комплекси: Sky Line, Park Avenue, Obolon Residence, Покровський Пасад(Київ), Парус(Львів).

ГОЛОВНЕ В ДВЕРЯХ

Розмір полотна задається індивідуально в зависмости від вашого дизайн проекту і потреб в безпеці. Базовий термін виготовлення 31 календарний день
 
Обмеження на матеріали фінішної обробки накладає тільки середовище використання. Якщо це двері для дому та фронтальна частина взаємодіє з зовнішнім середовищем - фінішна обробка повинні бути стійкої до вигоряння, перепадів температур, вологості і вітрового навантаження. 
 
Обмежень на матеріали на внутрішню фінішну обробку немає, єдиним винятком є ​​вага оздоблювальних матеріалів. Але це обмеження знімається додаванням додаткових петель або установкою більш потужного несе підшипника в залежності про конструктиву відкривання і закривання дверей
 
Класичний варіант - це мінеральна вата. Також можемо використовувати будь-які утеплювачі на вимогу клієнта. Утеплюємо полотно, ребра жорсткості, коробку.
 
Вартість замків і циліндрів вхідних дверей повинна бути не менше вартості 5% вашого мобільного майна, яке знаходиться за дверима. Також потрібно враховувати товщину металу, кількість листів металу в полотні - поки пиляють двері, важливо що б встигла доїхати охорона
 
Доводчик, поріг з нержавіючої сталі, домофон, протипожежні вкладки, нічник (засувка), при бажанні - в двері можна вбудувати телевізор, підсвічування, динаміки, тайник, мікросейф.
 

ТЕРМІН

ВИГОТОВЛЕННЯ

ТЕРМІН

ДОСТАВКИ І МОНТАЖУ

ЯКІСТЬ

ВИЩЕ ЦІНИ

Комплекс вхідних рішень - дверей, воріт, брами, збройних сейфів
ТОП